AKA Zamów Online B2B

Innowacyjna technologia SILENT POWER™ | Miska OMNIRES OTTAWA

Jesteś tu:

Innowacyjna technologia SILENT POWER™ | Miska OMNIRES OTTAWA

Przedstawiamy nowoczesną miskę toaletową OTTAWA z innowacyjną technologią SILENT POWER™, dostępną w naszej hurtowni, która łączy efektywność z dbałością o środowisko.

Rewolucyjna technologia SILENT POWER™ wykorzystuje naturalne wirowanie wody do skutecznego czyszczenia wewnętrznej powierzchni miski, zapewniając długotrwałą higienę. Zoptymalizowany przepływ wody zmniejsza poziom hałasu podczas spłukiwania i umożliwia oszczędność nawet do 50% wody w porównaniu do standardowych rozwiązań.

Ta bezkołnierzowa miska charakteryzuje się smukłym kształtem, uzupełnionym przez nowoczesną deskę z funkcją wolnego opadania. Razem tworzą one harmonijną całość o eleganckim wyglądzie.


Miska OTTAWA z technologią SILENT POWER™ to symbol nowoczesności i elegancji, idealnie wpisujący się w każde wnętrze łazienki.

Kupując miskę toaletową OTTAWA z technologią SILENT POWER™ w hurtowni AKA, otrzymujesz nie tylko produkt najwyższej jakości, ale również wsparcie techniczne.

Dzięki naszemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do każdego klienta (hurtowego i indywidualnego) zapewniamy doskonałe rozwiązania, dostosowane do Twoich potrzeb, w konkurencyjnych cenach!

Zobacz produkty

Innowacyjna technologia SILENT POWER™ | Miska OMNIRES OTTAWA