AKA Zamów Online B2B

Nagroda w Programie „Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca”

Jesteś tu:

Nagroda w Programie „Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca”

Z dumą informujemy, że zostaliśmy nagrodzeni w 12. edycji Programu „Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca”.

Wyróżnienie zostało przyznane za zaangażowanie w budowanie bezpieczeństwa finansowego Pracowników oraz aktywne wdrażanie Pracowniczych Planów Kapitałowych.

To dla nas ważny sygnał, że wartości, których przestrzegamy, są dostrzegane i doceniane. To także motywacja do dalszego tworzenia miejsca pracy opartego na odpowiedzialności, stabilności i wzajemnym zaufaniu.

Dziękujemy wszystkim, którzy współtworzą naszą organizację. Dziękujemy za zaufanie i codzienne zaangażowanie!

Kontakt z AKA

Nagroda w Programie „Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca”