Nagroda w Programie „Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca”
Jesteś tu:
Nagroda w Programie „Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca”
Z dumą informujemy, że zostaliśmy nagrodzeni w 12. edycji Programu „Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca”.
Wyróżnienie zostało przyznane za zaangażowanie w budowanie bezpieczeństwa finansowego Pracowników oraz aktywne wdrażanie Pracowniczych Planów Kapitałowych.
To dla nas ważny sygnał, że wartości, których przestrzegamy, są dostrzegane i doceniane. To także motywacja do dalszego tworzenia miejsca pracy opartego na odpowiedzialności, stabilności i wzajemnym zaufaniu.
Dziękujemy wszystkim, którzy współtworzą naszą organizację. Dziękujemy za zaufanie i codzienne zaangażowanie!
