AKA Zamów Online B2B

Nowe gazowe kotły kondensacyjne MCR4 De Dietrich dostępne w AKA

Jesteś tu:

Nowe gazowe kotły kondensacyjne MCR4 De Dietrich dostępne w AKA

Z radością informujemy, że do oferty marki De Dietrich dołączyły nowoczesne gazowe kotły kondensacyjne MCR4, które są teraz dostępne w AKA!

Nowa seria kotłów kondensacyjnych MCR4 marki De Dietrich to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących nowoczesnych, efektywnych i ekologicznych urządzeń grzewczych.


Jedną z głównych cech serii MCR4 jest nowoczesna technologia zapewniająca automatyczną kontrolę spalania, dostosowująca się do różnych kategorii gazu (E, Lw, Ls lub Butan/Propan). Kotły posiadają szeroki zakres modulacji od 10 do 100% z minimalną mocą 2,4 kW. Moduł powietrzno-gazowy wyposażony jest w elektroniczny zawór gazowy (Gas Adaptive System), który optymalizuje pierwsze uruchomienie. Zintegrowana klapa zwrotna spalin umożliwia podłączenie do zbiorczych systemów powietrzno-spalinowych. Wymiennik ciepła wykonany jest ze stali nierdzewnej i objęty 5-letnią gwarancją. Zapewnia on zwiększoną moc w trybie c.w.u., co przekłada się na większy komfort użytkowania. Konsola sterownicza E-Pilot posiada wbudowaną automatykę pogodową oraz intuicyjny interfejs. Istnieje również opcja zastosowania dodatkowej płytki SCB-17B, umożliwiającej zarządzanie dodatkowym obiegiem (dostępna jako wyposażenie dodatkowe).

Kotły MCR4 jednofunkcyjne:

- MCR4 19,

- MCR4 24,

- MCR4 32.

 

Kotły MCR4 dwufunkcyjne:

- MCR4 19/20 MI,

- MCR4 24/29 MI,

- MCR4 32/35 MI,

- MCR4 24/35 BIC – kocioł z wbudowanym zasobnikiem 45 l.


De Dietrich oferuje również pakiety kotłów jednofunkcyjnych MCR4 z dedykowanymi podgrzewaczami c.w.u., takimi jak podgrzewacz AQUAvie ze stali nierdzewnej, który w połączeniu z filtrem magnetycznym zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i możliwość wydłużenia okresu gwarancji.

Dodatkowe wyposażenie standardowe w pakiecie:

- Podgrzewacz AQUAvie (100, 125 lub 150 litrów),

- Grzałka elektryczna 2,7 kW / 230V,

- Zawór bezpieczeństwa 6 bar, 1/2",

- Czujnik c.w.u.,

- Filtr magnetyczny XS90.


Klub Złotego Instalatora

Instalatorów zajmujących się montażem kotłów De Dietrich MCR4 czekają dodatkowe benefity od producenta w ramach Klubu Złotego Instalatora!


Dzięki zaawansowanej technologii i szerokiemu wachlarzowi modeli każdy użytkownik znajdzie idealnie dopasowany do swoich potrzeb kocioł MCR4!

Zobacz produkty

Nowe gazowe kotły kondensacyjne MCR4 De Dietrich dostępne w AKA