AKA Zamów Online B2B

Nowy podgrzewacz wody Velis 3.0 już dostępny w AKA!

Jesteś tu:

Nowy podgrzewacz wody Velis 3.0 już dostępny w AKA!

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu na rynek trzeciej generacji najczęściej wybieranego w Polsce płaskiego podgrzewacza wody od Ariston – Velis 3.0! To wyjątkowe urządzenie łączy w sobie elegancki, odświeżony wygląd z najnowszymi technologiami. Velis 3.0 zapewnia nie tylko wygodę, ale i bezpieczeństwo oraz oszczędność w codziennym użytkowaniu.


Dlaczego warto wybrać Velis 3.0?

Funkcja ucząca się

Velis 3.0 analizuje Twoje codzienne nawyki, dzięki czemu może dostosować swoją pracę do Twoich potrzeb, zapewniając tym samym realne oszczędności energii.

Funkcja anty-legionella

Regularne podgrzewanie wody do temperatury eliminującej bakterie Legionella gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i higieny w Twoim domu.

Podwójny zbiornik zabezpieczony emalią tytanową

Dzięki podwójnemu zbiornikowi Velis 3.0 zapewnia błyskawiczne podgrzewanie wody, co jest idealnym rozwiązaniem dla dużych rodzin i domów o zwiększonym zapotrzebowaniu na ciepłą wodę.

Zdalne sterowanie

Teraz możesz monitorować i sterować pracą swojego podgrzewacza przez WiFi, co zapewnia wygodę i kontrolę na odległość.

Precyzyjny termostat elektroniczny

Dokładna kontrola temperatury to większe bezpieczeństwo i komfort. Precyzyjny termostat chroni przed przegrzaniem, a Ty możesz cieszyć się idealną temperaturą wody.

Elegancki wygląd

Velis 3.0 to połączenie estetyki z funkcjonalnością. Jego nowoczesny design sprawia, że stanie się ozdobą każdej łazienki, dodając jej elegancji i nowoczesnego charakteru.


Odkryj nowoczesne technologie, które ułatwią Twoje życie

Nie zwlekaj, wybierz Velis 3.0 i ciesz się nowoczesnym, inteligentnym rozwiązaniem dla Twojej łazienki. To idealny moment, aby zainwestować w komfort i bezpieczeństwo swojej rodziny.

 

Sprawdź ofertę

Nowy podgrzewacz wody Velis 3.0 już dostępny w AKA!