AKA Zamów Online B2B

Zapisz się do programu PIK

Jesteś tu:

Zapisz się do programu PIK

Czy wiesz, że dołączyliśmy do sieci hurtowni Instal-Konsorcjum. Dzięki temu możemy zaoferować jeszcze większy asortyment i jeszcze lepsze ceny. Ale to nie wszystko!

Wszystkich naszych Klientów i Partnerów oficjalnie zapraszamy do programu PIK. Rejestracja jest bardzo prosta i zajmie tylko kilka chwil. Po rejestracji można grać o fantastyczne nagrody. Szczegóły poniżej.

Dlaczego warto dołączyć do programu PIK:

Uczestnictwo w nowym programie PIK daje Ci możliwość zbierania punktów, które można wymienić na nagrody lub opłacać przy ich pomocy leasing samochodów. To również specjalne oferty telefonii komórkowej czy zniżki na OC, które pozwolą spokojnie wykonywać swoją pracę, nie obawiając się o ewentualne skutki uboczne.

Prosimy o zarejestrowanie swojej firmy na stronie PIK. W przypadku pytań prosimy o kontakt ze swoim opiekunem w AKA. Uwaga: przy rejestracji firmy trzeba wybrać hurtownię AKA.

 

WIELKA LOTERIA I KONKURS PIK

 

Z przyjemnością informujemy, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, że z dniem 1 lipca 2021 r. rozpoczynamy WIELKĄ LOTERIĘ I KONKURS PIK z główną nagrodą w postaci samochodu dostawczego marki Ford Transit Connect.

 

Nagrodami dodatkowymi będą laptopy Acer oraz telefony iPhone - łącznie 25 nagród. Natomiast dla 25 Partnerów IK z największą liczbą uzyskanych punktów PIK – nagroda gwarantowana – udział w Akademii Bezpiecznej Jazdy.

 

Jak grać o nagrody:

  1. Zaloguj lub załóż konto w programie PIK

 

  1. Potwierdź udział w loterii w zakładce konkursowej WIELKA LOTERIA I KONKURS PIK

 

  1. Zbieraj punkty PIK za zakupy w akcjach PIK

 

  1. Bierz udział w webinariach Akademii PIK dla Profesjonalistów - wystartowaliśmy 1 września.

 

  1. Za każde zdobyte 500 punktów PIK lub udział w webinarniach otrzymasz 1 mały los i szansę na wygranie 1 z 25 nagród.

Szczegóły i regulamin znajdziesz w zakładce konkursowej - uzyskasz do niej dostęp po założeniu konta w programie PIK.

 

Zapisz się do programu PIK