AKA Zamów Online B2B

Jestem instalatorem

Jesteś tu:

Zostań jednym z naszych wykonawców

i zarabiaj więcej!Zapraszamy do współpracy doświadczonych specjalistów z zakresu hydrauliki, instalacji grzewczych, podłogowych i sanitarnych. Zyskaj atrakcyjne warunki współpracy, korzystne wynagrodzenie i możliwość pracy na najlepszych produktach od renomowanych producentów z całego świata!

Dołączając do naszego grona zaufanych wykonawców zapewniamy dostęp do wielu, ciekawych zleceń, oferujemy atrakcyjne warunki płatności, a w przypadku większych inwestycji pomagamy w negocjacjach cenowych z dostawcami. 

Współpracujemy z najlepszymi

Od ponad 30 lat nieustannie rozwijamy naszą hurtownię współpracując ze znanymi dostawcami z branży instalacji, sprzętów grzewczych i wyposażenia łazienek. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam wypracować dobrze prosperujący system dostaw na terenie Wrocławia, Dolnego Śląska oraz na obszarze województwa lubuskiego i opolskiego.

Każdego dnia hurtownię AKA odwiedzają liczni klienci detaliczni, którzy oprócz materiałów poszukują sprawdzonych fachowców. Jeśli więc szukasz nowych zleceń zgłoś się do nas, a chętnie polecimy Cię naszym Klientom. Zależy nam na profesjonalnych specjalistach, którzy do swojej pracy podchodzą z pełnym zaangażowaniem i pasją. 

Zapraszamy do kontaktu! Więcej informacji uzyskasz w naszych oddziałach lub telefonicznie z Krystianem Szczerbickim pod numerem: +48 605 960 730.