AKA Zamów Online B2B

Inwestycje

Jesteś tu:

Inwestycje

Jednym z wyróżników hurtowni AKA jest przede wszystkim profesjonalizm i zaangażowanie, które towarzyszą nam nie tylko podczas codziennej pracy z Klientami detalicznymi. Te cechy w połączeniu z doświadczeniem, znajomością rynku, rzetelnością marki i szeroką ofertą produktową sprawiły, że zaufało nam mnóstwo Partnerów, dzięki czemu z powodzeniem zaopatrujemy wiele inwestycji i wspomagamy wielkie przedsięwzięcia i budowy. 

Od wielu lat współpracujemy z wiodącymi deweloperami i inwestorami, takimi jak Archicom, Triada Dom, Ventage, Atal, czy I2 Deweloper. Jako jedna z największych hurtowni wyposażenia łazienek i systemów instalacyjnych na Dolnym Śląsku zapewniliśmy już materiały między innymi dla: 

  • inwestycji mieszkaniowych, 
  • galerii handlowych, 
  • biur, 
  • hoteli,
  • i gabinetów medycznych. 

Współpracując z uznanymi producentami z całego świata gwarantujemy dostępność produktów spełniających najwyższe kryteria jakości, a szeroki asortyment powoduje, że do każdej inwestycji jesteśmy w stanie podejść tak, aby efekt końcowy projektu mieścił się w kategoriach profesjonalizmu, bezpieczeństwa i komfortu. 

Zdajemy sobie sprawę, że każda inwestycja wymaga indywidualnego rozpatrzenia. Wszystkie przedsięwzięcia traktujemy jako wyjątkowe wyzwania, do których podchodzimy elastycznie, a kiedy wymaga tego sytuacja - wychodzimy również poza standardy. Wszystko po to, aby wspólnie osiągnąć zadowalające efekty!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktowania. Chętnie omówimy wszystkie propozycje współpracy i opowiemy o naszych dotychczasowych realizacjach z deweloperami i Partnerami inwestycyjnymi.

DINO: Nowe Centrum Dystrybucyjne w Sieroniowicach
28.08.2023

DINO: Nowe Centrum Dystrybucyjne w Sieroniowicach

Polska sieć marketów spożywczych DINO otworzyła swoje najnowsze Centrum Dystrybucyjne w miejscowości Sieroniowice, zlokalizowanej na terenie strefy gospodarczej gminy Ujazd.

Czytaj więcejarrow
Frontier Park Wrocław na Bielanach Wrocławskich
20.07.2023

Frontier Park Wrocław na Bielanach Wrocławskich

Frontier Park Wrocław to pierwszy projekt SBU w Polsce i zlokalizowana jest w jednej z największych stref przemysłowych i handlowych w kraju - Bielanach Wrocławskich. Inwestycja położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 oraz węzła A8/S8.

Czytaj więcejarrow
Wojszyckie Alejki – nowe osiedle przy ul. Gałczyńskiego
15.06.2023

Wojszyckie Alejki – nowe osiedle przy ul. Gałczyńskiego

W południowej części Wrocławia na Wojszycach, z daleka od zgiełku miasta, powstała nowa inwestycja – Wojszyckie Alejki. To urokliwe osiedle składa się z 4 trzykondygnacyjnych budynków, które łącznie oferują aż 210 przestronnych mieszkań.

Czytaj więcejarrow
Szkoła podstawowa na wrocławskich Wojszycach
12.06.2023

Szkoła podstawowa na wrocławskich Wojszycach

Na wrocławskich Wojszycach przy ul. asfaltowej trwa realizacja inwestycji, w wyniku której powstanie nowy zespół szkolno-przedszkolny. Firma AKA Szczerbiccy wyposażyła obiekt w systemy instalacyjne firmy KAN-therm.

Czytaj więcejarrow
Osiedle „SARBINOWSKA”
05.06.2023

Osiedle „SARBINOWSKA”

W malowniczej i dobrze skomunikowanej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kuźnickiego, Parku Tysiąclecia, toru wrotkarskiego i dużego placu zabaw „Kuźnia Piratów”, powstała nowa inwestycja Triada Dom Developer – Osiedle „SARBINOWSKA”.

Czytaj więcejarrow