AKA Zamów Online B2B

Inwestycje

Jesteś tu:

Inwestycje

Jednym z wyróżników hurtowni AKA jest przede wszystkim profesjonalizm i zaangażowanie, które towarzyszą nam nie tylko podczas codziennej pracy z Klientami detalicznymi. Te cechy w połączeniu z doświadczeniem, znajomością rynku, rzetelnością marki i szeroką ofertą produktową sprawiły, że zaufało nam mnóstwo Partnerów, dzięki czemu z powodzeniem zaopatrujemy wiele inwestycji i wspomagamy wielkie przedsięwzięcia i budowy. 

Od wielu lat współpracujemy z wiodącymi deweloperami i inwestorami, takimi jak Archicom, Triada Dom, Ventage, Atal, czy I2 Deweloper. Jako jedna z największych hurtowni wyposażenia łazienek i systemów instalacyjnych na Dolnym Śląsku zapewniliśmy już materiały między innymi dla: 

  • inwestycji mieszkaniowych, 
  • galerii handlowych, 
  • biur, 
  • hoteli,
  • i gabinetów medycznych. 

Współpracując z uznanymi producentami z całego świata gwarantujemy dostępność produktów spełniających najwyższe kryteria jakości, a szeroki asortyment powoduje, że do każdej inwestycji jesteśmy w stanie podejść tak, aby efekt końcowy projektu mieścił się w kategoriach profesjonalizmu, bezpieczeństwa i komfortu. 

Zdajemy sobie sprawę, że każda inwestycja wymaga indywidualnego rozpatrzenia. Wszystkie przedsięwzięcia traktujemy jako wyjątkowe wyzwania, do których podchodzimy elastycznie, a kiedy wymaga tego sytuacja - wychodzimy również poza standardy. Wszystko po to, aby wspólnie osiągnąć zadowalające efekty!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktowania. Chętnie omówimy wszystkie propozycje współpracy i opowiemy o naszych dotychczasowych realizacjach z deweloperami i Partnerami inwestycyjnymi.

Fabryka Przyszłości - Factory of the Future w Wałbrzychu
08.12.2023

Fabryka Przyszłości - Factory of the Future w Wałbrzychu

Otwarta 31 marca 2023 r. inwestycja Joysonquin Automotive Systems Polska to „Fabryka Przyszłości - Factory of the Future” o powierzchni 60 000 m². Zlokalizowana jest w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Czytaj więcejarrow
Szkoła podstawowa w Siechnicach
22.11.2023

Szkoła podstawowa w Siechnicach

W Siechnicach powstaje nowoczesny kompleks budynków Szkoły Podstawowej, którego budowa rozpoczęła się w pierwszym kwartale 2017 roku. Zespół budynków jest piętrowy, a jego powierzchnia całkowita to 6 tys. m².

Czytaj więcejarrow
Przedszkole „Ul” – Biskupice Podgórne
23.10.2023

Przedszkole „Ul” – Biskupice Podgórne

W Biskupicach Podgórnych, w pobliżu Wrocławia, powstało nowe przedszkole publiczne o nazwie „Ul”, znajdujące się niedaleko LG Energy Solution Wrocław. Firma AKA Szczerbiccy zaangażowała się w wsparcie tej inwestycji, dostarczając różnorodne elementy wyposażenia.

Czytaj więcejarrow
Perspective - Wille Miejskie: Innowacyjne Osiedle we Wrocławiu
20.10.2023

Perspective - Wille Miejskie: Innowacyjne Osiedle we Wrocławiu

W sercu Wrocławia, przy ulicy Kwidzyńskiej 23, powstało nowatorskie osiedle mieszkaniowe o nazwie Perspective – Wille Miejskie. Osiedle obejmuje 13 budynków wielorodzinnych, które oferują mieszkania o różnych metrażach.

Czytaj więcejarrow
Odnowa kamienicy przy Sienkiewicza 22, Wrocław
17.10.2023

Odnowa kamienicy przy Sienkiewicza 22, Wrocław

Przy ulicy Sienkiewicza 22 we Wrocławiu trwają prace budowlane, mające na celu przekształcenie funkcji budynku z mieszkalnej na usługową. W ramach gruntownego remontu budynek zostanie poddany szeregowi zmian.

Czytaj więcejarrow