AKA Zamów Online B2B

Odnowa kamienicy przy Sienkiewicza 22, Wrocław

Jesteś tu:

Odnowa kamienicy przy Sienkiewicza 22, Wrocław

Przy ulicy Sienkiewicza 22 we Wrocławiu trwają prace budowlane, mające na celu przekształcenie funkcji budynku z mieszkalnej na usługową. 

W ramach gruntownego remontu budynek zostanie poddany szeregowi zmian. Zostanie zainstalowane centralne ogrzewanie, co wpłynie na poprawę komfortu cieplnego wewnątrz budynku. Ponadto, budynek frontowy będzie nadbudowany, a oficyny połączone ze sobą za pomocą nowego łącznika. W wyniku przeprowadzonych zmian w budynku powstanie 37 lokali biurowych oraz 5 lokali usługowych, które będą dostępne dla różnych firm i przedsiębiorstw.  Na parterze powstanie również Centrum Aktywności Lokalnej.

Planowany termin zakończenia remontu przypada na IV kwartał 2023 roku.

Wykonawcą instalacji na dla inwestycji jest firma Wogaz Jan Michór. Z kolei firma AKA dostarczyła system instalacyjny Kan-therm, opomiarowanie (wodomierze i ciepłomierze) marki B-meters, kanalizację Magnaplast oraz pompy WILO do odprowadzania wody brudnej.

Cały proces modernizacji budynku przy ulicy Sienkiewicza 22 ma na celu przystosowanie go do nowych funkcji i zapewnienie nowoczesnych, przyjaznych użytkownikom przestrzeni biurowych oraz usługowych.

Przed

 

Po: Wizualizacja