AKA Zamów Online B2B

Osiedle “Czartoryskiego” Triada Dom

Jesteś tu:

Osiedle “Czartoryskiego” Triada Dom

Osiedle Czartoryskiego to najnowsza inwestycja jednego z największych wrocławskich deweloperów, dla której hurtownia AKA dostarczyła system TECE, opomiarowanie Bmeters oraz grzejniki Stelrad. 

Inwestycja składa się z 6 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych i obejmuje łącznie 360 mieszkań. 7-kondygnacyjne budynki wyposażone są w windy, garaże podziemne i komórki lokatorskie otoczone małą architekturą, 220 naziemnymi miejscami parkingowymi, licznymi wózkowniami i rowerowniami. Na terenie inwestycji powstaną także plac zabaw, wybieg dla psów oraz miejsca ogólnodostępne dla gości i stojaki na rowery. 

Wysoka jakość wykończenia to jeden z wyróżników wrocławskiego dewelopera, stąd jego wybór padł na rozwiązania TECE. Marka oferuje szeroki wybór systemów instalacyjnych, które dostępne są w naszej ofercie. Zastosowane opomiarowanie Bmeters to z kolei gwarancja niezawodności, która sprawdzi się przez długie lata. 

Z szerokiego asortymentu hurtowni AKA Inwestor zdecydował się na grzejniki panelowe konwektorowe z termostatami od marki Stelrad. Dostępność różnorodnej gamy rozmiarowej ułatwia wszelkie prace projektowe, a właściwości techniczne tego rozwiązania zapewnią wysoki komfort każdemu mieszkańcowi. Grzejniki Stelrad są wytrzymałe i z pewnością docenią je osoby dbające o ekologię i wydatki, ponieważ dzięki wbudowanemu termostatowi możliwa jest łatwa regulacja temperatury, którą można dopasować w każdym pomieszczeniu. 

Wykonawcą inwestycji jest firma “Wodnik” Maciej Wojaczyk.