AKA Zamów Online B2B

Osiedle “Port Popowice” Ventage

Jesteś tu:

Osiedle “Port Popowice” Ventage

Jedna z najpopularniejszych inwestycji we Wrocławiu, przy której mieliśmy okazję współpracować! Port Popowice to prestiżowe osiedle znajdujące się przy ulicy Popowickiej we Wrocławiu to idealne miejsce dla miłośników ceniących sobie relaks i bliskość natury. W najbliższej okolicy znajdują się dwa parki, a bliskość rzeki sprzyja spędzaniu wolnego czasu w klimatycznych okolicznościach przyrody. Deweloper Ventage zadbał, aby Port Popowice idealnie łączył w sobie skrajności - ze względu na swoją lokalizację przypadnie do gustu osobom potrzebujących ciszy i zieleni, a także tym, którzy preferują nieco bardziej dynamiczny tryb życia. W obrębie inwestycji znajduje się bowiem sporo punktów użyteczności publicznej, takich jak siłownie czy plaża miejska. 

Mieszkańcy osiedla Port Popowice mogą w pełni poczuć komfort, jaki zapewnia dostarczona przez hurtownię AKA instalacja kanalizacyjna od Magnaplast. System tej marki wyróżnia się właściwościami niskoszumnymi, co w praktyce oznacza bardzo słabo słyszalny przepływ ścieków. Dodatkowo produkty są bardzo wytrzymałe gwarantując tym samym bezawaryjne działanie nawet przez długie lata. 

W ramach współpracy, oprócz systemu Magnaplast, Inwestor zdecydował się również na produkty KAN-Therm. Szeroki wybór produktów o rozmaitym rozmiarze, właściwościach i materiałach wykonania ułatwił planowanie prac projektowych, dzięki czemu realizacja inwestycji będzie w pełni dopasowana do potrzeb mieszkańców. 

Za realizację inwestycji odpowiada firma “Arnold”.