AKA Zamów Online B2B

Osiedle “Awicenny” I2 Deweloper

Jesteś tu:

Osiedle “Awicenny” I2 Deweloper

Zdobyte przez lata doświadczenie, znajomość rynku, a przede wszystkim dostępność wielu produktów od czołowych producentów poskutkowało realizacją kolejnej inwestycji przygotowywanej z ramienia jednego z najpopularniejszych wrocławskich deweloperów - I2 Deweloper. Osiedle “Awicenny” mieszczące się przy ulicy Ibn Siny Awicenny jest kolejną wspólnie realizowaną inwestycją. 

Sprawdzone materiały są najlepszą gwarancją bezawaryjnej pracy budynku, więc i w tym przypadku nie mogło obyć się bez zaopatrzenia inwestycji w najlepsze produkty, które niejednokrotnie już potwierdziły swoją skuteczność działania i wymagane standardy jakości i bezpieczeństwa. Wiedząc, jak dużym zainteresowaniem cieszą się wśród fachowców materiały do systemu KAN-Therm, grzejniki Sterlad oraz kanalizacja Magnaplast, Inwestor zdecydował się na wybór właśnie tych produktów.  

Osiedle na wrocławskim Oporowie obejmuje 6 budynków mieszkalnych z niemal 300 lokalami mieszkalnymi zlokalizowanymi w obrębie zacisznych terenów z dala od miejskiego zgiełku. Inwestycja posiada garaże podziemne, stojaki na rower oraz miejsca parkingowe przeznaczone dla gości. Kameralny charakter osiedla “Awicenna” przypadnie do gustu szczególnie tym osobom, które poszukują ciszy i spokoju oraz cenią sobie bliskość z naturą.

Za część wykonawczą odpowiada firma AS Wierzbicki.