AKA Zamów Online B2B

Osiedle “Promenady Wrocławskie” Ventage Devlopment

Jesteś tu:

Osiedle “Promenady Wrocławskie” Ventage Devlopment

Jedna z dzielnic Wrocławia właśnie zyskała nową dynamiczną inwestycję, którą nasza hurtownia wyposażyła w niezbędne materiały. 

Promenady Wrocławskie - bo o nich mowa - to projekt, który powstał z przekształcenia dawnego terenu poprzemysłowego w nowoczesną, modułową dzielnicę. W przeciągu 9 lat powstało tu już ponad 2 000 mieszkań oraz blisko 70 lokali usługowych, takich jak restauracje, kawiarnie, piekarnie, gabinety medyczne, czy kwiaciarnie. Tym, co wyróżnia Promenady Wrocławskie jest rozbudowana infrastruktura towarzysząca w postaci licznych dróg dojazdowych, chodników, ścieżek rowerowych, place zabaw, a nawet boiska. 

Hurtownia AKA w ramach współpracy z Ventage Development dostarczyła materiały niezbędne do instalacji systumu KAN-Therm, grzejniki Sterlad oraz Instalprojekt. Decyzja Inwestora o wyborze powyższych materiałów podyktowana była dbałością o solidność realizacji przedsięwzięcia, a szeroki wybór dostępnych rozmiarów i rodzajów tych materiałów w pełni ułatwił dopasowanie planów do założonego projektu. 

Usługi wykonawcze w tym zakresie wykonała firma Tomed.