AKA Zamów Online B2B

O firmie

Jesteś tu:

Kilka słów o nas

Rzetelność, dbałość o zadowolenie klienta, a przy tym komfortowo i z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Dokładnie te wartości towarzyszyły nam od samego początku powstania pierwszego salonu sprzedaży AKA we Wrocławiu.

Od ponad 30 lat nieustannie dbamy, aby nasi Klienci mieli dostęp do najlepszych materiałów instalacyjnych, grzewczych, wyposażenia łazienek i armatury, które są nie tylko praktyczne, ale także inspirują do wprowadzania zmian we wnętrzach i technikach montażowych. Doskonale wiemy, jak ważne jest, aby produkty wyróżniały się precyzją wykonania, dzięki której zapewnią bezawaryjną pracę na długie lata. Chcąc spełnić najbardziej wymagające oczekiwania współpracujemy wyłącznie z uznanymi producentami i dostawcami z całego świata oraz stawiając na wygodę zakupów, przykładamy szczególną uwagę do kompletności naszej oferty zapewniając rozwiązania systemowe.

Kilka słów o nas
Chcemy, aby wszystko, co tylko jest Klientowi potrzebne do realizacji inwestycji, znalazł w naszych hurtowniach
Nagroda - gazele biznesu

Kilka słów o nas

Kiedy ponad 30 lat temu uruchomiliśmy pierwszą hurtownię AKA we Wrocławiu wiedzieliśmy, że pragnąc zapewnić Klientom możliwie najszerszy dostęp do naszej oferty potrzebujemy przemyślanej strategii i wyjątkowych rozwiązań od najlepszych dostawców. W szybkim tempie z małego, rodzinnego przedsiębiorstwa przerodziliśmy się w prężnie działającą i rozpoznawalną markę na rynku dolnośląskim. Zaangażowanie i pasja do zapewnienia wsparcia przy tworzeniu pięknych i funkcjonalnych wnętrz doprowadziły do sytuacji, w której nasz asortyment możemy również kierować do Klientów w innych regionach. Obecnie obsługujemy klientów nie tylko we Wrocławiu, ale także w Żaganiu, Nowej Soli, Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Zielonej Górze i Lubinie. 

Co nas wyróżnia?

Od ponad 30 lat współpracujemy z renomowanymi producentami. W naszej ofercie znajdują się systemy instalacyjne, grzewcze, wyposażenie łazienek oraz materiały do rozwiązań takich jak wentylacja, klimatyzacja, czy odnawialne źródła energii.
200 najlepszych producentów
200 najlepszych producentów

Od 30 lat budujemy trwałe relacje biznesowe z topowymi dostawcami na rynku kierując się najlepszą jakością produktów.

Wsparcie doradcy
Wsparcie doradcy

Hurtownia AKA to nie tylko szeroki asortyment, ale również wyspecjalizowany zespół doradców, którzy służą pomocą na każdym etapie zakupów.

Konkurencyjne ceny
Konkurencyjne ceny

Wiemy, że kompletna oferta produktowa to najwygodniejsza opcja. Zapewniamy rozwiązania systemowe w najlepszych cenach.

30 lat doświadczenia
30 lat doświadczenia

Jesteśmy na rynku od 1991 roku. Zdobyte przez lata doświadczenie doprowadziło nas do sytuacji, w której posiadamy 7 oddziałów na terenie Polski.

Program lojalnościowy
Program lojalnościowy

Z myślą o satysfakcji klienta uruchomiliśmy program, w którym każdy może zostać naszym Partnerem i odbierać nagrody za zakupy. Dołącz!

Profesjonalni instalatorzy
Profesjonalni instalatorzy

Dysponujemy obszerną bazą sprawdzonych i zaufanych specjalistów z zakresu hydrauliki, instalacji grzewczych, podłogowych i sanitarnych.

Zakres działalności obejmuje:
 • Sprzedaż hurtowa - oferujemy sprzedaż hurtową w salonach stacjonarnych na terenie województwa dolnośląskiego i lubuskiego oraz całego kraju.
 • Inwestycje - obsługujemy firmy instalacyjne oraz duże inwestycje, przedsięwzięcia i budowy. 
 • Sprzedaż detaliczna - zapewniamy wsparcie i doradztwo techniczne dla klientów indywidualnych.
Oferta:
 • Technika grzewcza

 • Instalacje sanitarne i gazowe

 • Wyposażenie łazienek

 • Odnawialne źródła energii
Nasze atuty:
 • Firma rodzinna z 30-letnim doświadczeniem na rynku
 • Ponad 200 uznanych marek w konkurencyjnych cenach
 • Profesjonalne doradztwo dla Instalatorów i Klientów indywidualnych
 • Fachowa obsługa i wsparcie techniczne