AKA Zamów Online B2B

Oferta

Jesteś tu:
Wszystko, czego potrzebujesz do wyposażenia łazienki i montażu systemów instalacyjnych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową. Dostarczamy wysokiej jakości materiały z zakresu hydrauliki, systemów instalacyjnych oraz wyposażenia łazienek. Współpracujemy z uznanymi producentami w branży, a dostępny w naszej hurtowni asortyment wyróżnia się najwyższym standardem jakości i zgodnością z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa. 

Posiadamy szeroki wachlarz produktów dostępnych w wielu rozmiarach i rodzajach tworzywa, z którego zostały wykonane. Dla zapewnienia jak najwygodniejszego przeglądania naszą ofertę podzieliliśmy na kategorie tematyczne:

Zachęcamy do wyboru konkretnej kategorii, gdzie znajdują się szczegółowe opisy produktów. Po wstępnym rozeznaniu zapraszamy do hurtowni AKA, gdzie gwarantujemy pomoc doradców sprzedaży, którzy chętnie pomogą w doborze materiałów będących najlepszym rozwiązaniem dla Państwa domu, biura lub mieszkania. 

Mając na uwadzę wygodę przeglądania naszej oferty produktowej istnieje także możliwość bezpośredniego przejścia na stronę producenta i tam wybrać odpowiednie artykuły. Znajdują się tam również kompletne informacje odnośnie cen, wymiarów i rodzajach produktów.

Nasza oferta