AKA Zamów Online B2B

Klimatyzacja

Jesteś tu:

Klimatyzacja

Lato, pomimo swoich wielu atutów, może być męczące. Szczególnie podczas upalnych dni wysokie temperatury panujące we wnętrzach wystawionych na działanie promieni słonecznych nie zapewniają optymalnych warunków do pracy i relaksu.

Montaż klimatyzatora okazuje się wówczas najbardziej wygodnym rozwiązaniem. Klimatyzator zapewni wytchnienie i sprawi, że przebywanie w nagrzanych pomieszczeniach będzie dużo bardziej komfortowe. 

Nowoczesne i energooszczędne klimatyzatory na lata

Instalacja klimatyzatora to ulga nie tylko podczas wysokich letnich temperatur. Dobrej jakości klimatyzator dodatkowo oczyszcza powietrze, a wyposażony w moduł WiFi pozwala na sterowanie nim z dowolnego miejsca. 

W AKA oferujemy klimatyzatory oparte o klasę energetyczną A +++, eliminujące bakterie, kurz i zapachy. Wiele z dostępnych modeli ma wbudowany moduł do sterowania zdalnego, co umożliwia ustawianie optymalnej temperatury i ochłodzenie pomieszczenia jeszcze przed wejściem.

Klimatyzator ścienny lub przenośny

Bogata oferta, którą znajdziesz w hurtowni AKA zawiera różne modele klimatyzatorów, które różnią się od siebie parametrami technicznymi, przeznaczeniem i budową. Wszystkie klimatyzatory zostały wykonane z wysokiej jakości podzespołów i materiałów umożliwiając właściwy przepływ świeżego powietrza.

W naszej ofercie znajdziesz klimatyzator dopasowany do swoich potrzeb i wnętrza. Możesz wybierać spośród szerokiego asortymentu klimatyzatorów ściennych i przenośnych - najpopularniejszych modeli na rynku. 

Posiadamy także urządzenia, które pełnią funkcję grzewczą, co pozwala na użytkowanie klimatyzatora niemal przez cały rok. Dzięki temu możesz łatwo regulować temperaturę pomieszczenia, jakiej aktualnie potrzebujesz. 

Sprawdź ofertę lub skorzystaj z pomocy doradców AKA, którzy pomogą w wyborze klimatyzatora do każdej wielkości pomieszczenia lub budynku!

Sprawdź aktualne cenniki i katalogi dostępnych producentów.

Producenci:

Nasza oferta