AKA Zamów Online B2B

Rekuperacja

Jesteś tu:

Rekuperacja

Zastanawiasz się, jak ograniczyć zużycie energii potrzebnej do ogrzania pomieszczeń? A może chcesz bardziej efektywnie wykorzystywać energię w swoim domu? Jednym z najlepszych sposobów jest odzyskiwanie ciepła z powietrza, czyli rekuperacja.

Odzyskanie energii jest możliwe dzięki zamontowaniu rekuperatora powiązanego z systemem wentylacji. Takie rozwiązanie zapewnia nie tylko zmniejszenie kosztów, ale jednocześnie oczyszcza powietrze i pozwala ustabilizować temperaturę w pomieszczeniu. W porównaniu do obiektów wyposażonych w wentylację grawitacyjną, dzięki zastosowaniu odzysku ciepła o wysokiej sprawności, rekuperatory redukują koszty ogrzewania budynku nawet o 50%.

W ofercie AKA znajdziesz wydajne i energooszczędne centrale wentylacyjne (rekuperatory) zapewniające nawiew świeżego powietrza by móc cieszyć się komfortowymi warunkami w domu lub biurze. Dzięki tym urządzeniom powietrze z jednego pokoju po oczyszczeniu jest nawiewane do innych pomieszczeń bez konieczności ponownego ogrzania. 

Szeroki asortyment dostępnych modeli pozwala na montaż urządzenia w domach, biurach, mieszkaniach czy sklepach. Decydując się na jeden z dostępnych w ofercie rekuperatorów zyskujesz nie tylko stały nawiew świeżego oczyszczonego powietrza. Istotną korzyścią rekuperacji jest likwidacja problemów z wilgotnością i odzyskanie nawet 94% energii cieplnej. 

Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów w wyborze najlepszego rekuperatora dostosowanego do każdego budynku!

Sprawdź aktualne cenniki i katalogi dostępnych producentów.

Producenci:

Nasza oferta