AKA Zamów Online B2B

Rury i kształtki miedziane

Jesteś tu:

Rury i kształtki miedziane

Wybór typu rur do montowania w trakcie prac związanych z instalacją wodną jest podstawowym działaniem w całym procesie remontowym. Miedziane rury i kształtki są bakteriostatyczne, odporne na wysokie ciśnienie i wyróżniają się dużą plastycznością.  

W ofercie hurtowni AKA znajdziesz niezbędne w instalacjach rury i kształtki miedziane, które ze względu na swoje właściwości sprawdzą się zarówno do instalacji wewnętrznych i zewnętrznych niezależnie od stopnia wilgotności powietrza.

Na miedziane rury i kształtki warto zdecydować się w sytuacji, kiedy w Twojej okolicy występuje problem twardej wody. Ich właściwości powodują, że wewnątrz produktu nie osadza się kamień, dzięki temu nawet rurom o małej średnicy nie grozi zatkanie.

W naszej ofercie posiadamy rury miedziane twarde, półtwarde i miękkie, a dopełnieniem całego asortymentu są kształtki miedziane, kształtki zaciskowe do wody, gazu i lutowanego. Ze względu na sposób instalacji rur oferujemy miedziane mufy, kolanka, trójniki i redukcje. Wszystkie z elementów są dostępne w pełnej gamie kształtów i średnic.

Sprawdź aktualne cenniki i katalogi dostępnych producentów.

Producenci:

Nasza oferta