AKA Zamów Online B2B

Grzałki

Jesteś tu:

Grzałki 

Trudno wyobrazić sobie efektywną technikę grzewczą bez niezbędnych akcesoriów. 

Grzałki do podgrzewaczy wody

Bez względu na rodzaj podgrzewacza wody, który wybierzesz i sposób jego działania warto zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria, które zapewnią jeszcze większą efektywność jego działania. 

W naszej ofercie dostarczamy szeroki wybór akcesoriów do montażu i wykończenia instalacji grzewczej z użyciem podgrzewaczy. Produktem o typowo wymiennym charakterze są grzałki - cenione za szerokie zastosowanie mogą być montowane w zbiornikach pionowych i poziomych wyposażonych we właściwy króciec przyłączeniowy. 

Wszystkie oferowane grzałki posiadają funkcję termostatu do wewnętrznej regulacji wody i zostały wykonane z materiału dobrze przewodzącego ciepło. 

Grzałki do grzejników 

Nasze akcesoria do instalacji grzewczych obejmują również różnorodny wybór grzałek do grzejników. W asortymencie AKA znajdziesz proste w obsłudze, nowoczesne, oszczędne w eksploatacji grzałki dopasowane do każdego typu grzejników. 

Nowoczesne rozwiązania posiadają praktyczne funkcje, takie jak sterowanie za pomocą modułu WiFi. Kompaktowe wymiary grzałek sprawiąją, że wiele z oferowanych produktów jest niemal niewidoczna i odpowiednio zabezpieczona przed przegrzaniem lub zamarzaniem.

Sprawdź aktualne cenniki i katalogi dostępnych producentów.

Producenci: