AKA Zamów Online B2B

Grzejniki

Jesteś tu:

Grzejniki 

Ciesz się przytulną i ciepłą atmosferą w zaciszu swojego wnętrza przez cały rok! Grzejniki to ten element wyposażenia, który jest niepozorny, ale niezwykle funkcjonalny. Aby dobrze spełniał swoją funkcję warto zwrócić uwagę na jego specyfikację - wielkość, moc, czy materiał wykonania.

W AKA przygotowaliśmy różnorodny wybór modeli grzejników, dzięki czemu każdy wybierze grzejniki dopasowane do swoich potrzeb. Wszystkie modele dostępne są w pełnej gamie rozmiarów.

W naszym asortymencie znajdziesz:


Dla osób ceniących nie tylko praktyczny charakter, ale i oryginalny design dostarczamy stylowe grzejniki dekoracyjne, które podkreślą wystrój wnętrza. Wybieraj spośród modeli zaprojektowanych do nowoczesnych wnętrz, ponadczasowych, eleganckich lub z oryginalnymi wzorami.

Funkcjonalne i estetyczne grzejniki łazienkowe

Szukasz niezawodnego ogrzewania łazienkowego? W naszej ofercie znajdziesz rozmaite grzejniki łazienkowe - wiele dostępnych modeli łączy estetykę z wymiarem praktycznym i odpornością na środowisko o podwyższonej wilgotności. Dobierając grzejniki łazienkowe poprawisz nie tylko komfort jej codziennego użytkowania. Optymalne ogrzanie łazienki zmniejszy także ryzyko pojawienia się pleśni i grzybów na ścianach. 

Gotowe zestawy i akcesoria

Oprócz wielu modeli grzejników sprawdź naszą propozycję na gotowe zestawy i akcesoria termostatyczne, które ułatwią wygodną regulację temperatury w pomieszczeniu. Dobierz akcesoria do grzejnika, które są funkcjonalne i cechują się estetycznym wykończeniem. W ofercie AKA znajdziesz wszystkie potrzebne elementy, które bez problemu dopasujesz do modelu kaloryfera. 

Zastanawiasz się jakie grzejniki pokojowe wybrać by były najlepszym wyborem? Skorzystaj z pomocy naszych doradców, którzy podpowiedzą najlepsze rozwiązania!

Sprawdź aktualne cenniki i katalogi dostępnych producentów.

Producenci:

Nasza oferta