AKA Zamów Online B2B

Kotły

Jesteś tu:

Kotły 

Szczęśliwy dom to taki, w którym panuje ciepło… i to dosłownie! Szukasz pieca, który ogrzeje Twoje wnętrza w sezonie zimowym? Sprawdź naszą ofertę kotłów i znajdź najlepszy dla Ciebie i Twojego domu!

Ogrzej swój dom

Oferta AKA to szeroki wybór kotłów i pieców, które cechują się trwałością wykonania i gwarantują najwyższą jakość spalania. W zależności od rodzaju i kosztów eksploatacji znajdziesz energooszczędne kotły gazowe, kotły elektryczne i kotły stałopalne od najlepszych polskich i europejskich producentów. 

Szeroki asortyment sprawia, że możesz wybierać spośród wielu dostępnych modeli - od wysokiej jakości klasy kotłów kondensacyjnych,jednofunkcyjnych z możliwością zdalnego sterowania aż po kotły pelletowe o dużej mocy czy funkcją natychmiastowego nagrzania gorącej wody. 

Akcesoria do kotłów

Dla prawidłowego działania pieców gazowych i na paliwa stałe, w AKA oferujemy akcesoria uzupełniające, takie jak wentylatory czy regulatory temperatury.

Zapytaj naszego doradcę o pomoc w doborze odpowiednich akcesoriów. Zapewniamy fachową pomoc doradczą i pełne wsparcie techniczne, dzięki czemu wybór właściwego kotła i akcesoriów do Twojego domu będzie łatwiejszy.

Sprawdź aktualne cenniki i katalogi dostępnych producentów.

Producenci:

Nasza oferta