AKA Zamów Online B2B

Rozdzielacze

Jesteś tu:

Rozdzielacze

Ogrzewanie podłogowe cieszy się coraz większą popularnością. Równomierne rozprowadza ciepło po całej powierzchni lokalu, dzięki czemu chodzenie boso po optymalnie nagrzanej posadzce zwiększa komfort domowników. 

W naszej hurtowni przygotowaliśmy akcesoria, które są niezbędne do instalacji bezawaryjnego ogrzewania podłogowego w Twoim domu, takie jak rozdzielacze i zespoły rozdzielaczy.

Rozdzielacze i zespoły rozdzielaczy

Nowoczesne i niezawodne zespoły kolektorów, inaczej rozdzielacze, które znajdziesz w naszej ofercie, pomogą uregulować temperaturę i rozprowadzić ciepło do poszczególnych obiegów grzewczych w obrębie mieszkania lub całego budynku. 

Szeroki wybór dostępnych produktów podyktowany jest materiałem wykonania, funkcji, i zakresu pracy kolektorów i zespołów rozdzielaczy.  

W naszej ofercie znajdziesz modele wykonane ze stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych lub mosiądzu, a także rozdzielacze dwuparametrowe do podłogówki i grzejników, z zaworami, posiadających mechanizm odpowietrzająco-spustowy i wiele innych. 

Oferowane w AKA rozdzielacze i zespoły rozdzielaczy to nowoczesne i wytrzymałe rozwiązania pozwalające na długotrwałą, bezobsługową eksploatację oraz prostą instalację. 

Sprawdź aktualne cenniki i katalogi dostępnych producentów.

Producenci: