AKA Zamów Online B2B

Sterowanie

Jesteś tu:

Sterowanie 

Optymalna temperatura panująca w mieszkaniu ma wpływ na samopoczucie i komfort codziennego przebywania w pomieszczeniu. Warto więc zapewnić sobie kontrolę nad ogrzewaniem. W tym celu za prawidłową pracę kotłów grzewczych, grzejników czy ogrzewania podłogowego odpowiadają elektroniczne regulatory.

W ofercie hurtowni AKA znajdziesz inteligentne, łatwe w obsłudze systemy sterowania ciepłem, dzięki którym dopasujesz temperaturę we wnętrzu do swoich potrzeb. Niezawodne, kompaktowe i proste w montażu gwarantują wzrost efektywności w osiąganiu i utrzymaniu pożądanej temperatury.

Tego typu urządzenia możesz zamontować na ścianie. Taki sposób zapewnia dodatkową wygodę i oszczędność czasu - chcąc zmienić temperaturę w pokoju nie musisz więc schodzić do piwnicy lub kotłowni. 

Dla jeszcze większego komfortu użytkowania oferujemy sterowniki oparte o łączność bezprzewodową, dzięki którym ustawisz odpowiednią temperaturę z dowolnego miejsca, oraz sterowniki przeznaczone do instalacji solarnych czy ogrzewania podłogowego.

Sprawdź aktualne cenniki i katalogi dostępnych producentów.

Producenci:

Nasza oferta