AKA Zamów Online B2B

Kabiny prysznicowe

Jesteś tu:

Kabiny prysznicowe

Kabina prysznicowa to jeden z tych elementów wykończenia łazienki, bez którego trudno wyobrazić sobie efekt finalny wnętrza. Ze względu na swoją specyfikę kabina prysznicowa sprawdza się przede wszystkim w małych łazienkach w bloku lub domu jednorodzinnym i stanowią dobrą alternatywę dla wanny. 

Szeroki wybór modeli i rozmiarów w połączeniu z użytecznością sprawia, że rozwiązanie w postaci prysznica z kabiną jest popularnym wyborem podczas remontu. 

Oferowane przez nas kabiny prysznicowe wyróżnia design i wytrzymała konstrukcja. Dzięki temu oferowane przez nas kabiny prysznicowe charakteryzują się nie tylko wysokim komfortem codziennego użytkowania, ale stanowią spójne uzupełnienie każdego stylu łazienki. 

W naszej ofercie znajdziesz: 

Tak szeroki asortyment zapewnia gwarancję dopasowania kabiny prysznicowej do nawet najdrobniejszych oczekiwań i potrzeb. 

Asortyment uzupełniają ścianki prysznicowe dostępne w pełnej gamie rozmiarów, parawany, drzwiczki i akcesoria. Wszystkie dostępne kabiny wykonane są z tworzywa lub bezpiecznego szkła hartowanego, a dla osób ceniących wysoki standard czystości polecamy kabiny prysznicowe pokryte warstwą chroniącą przed osadzaniem się kamienia.

Sprawdź aktualne cenniki i katalogi dostępnych producentów.

Producenci:

Nasza oferta