AKA Zamów Online B2B

Systemy podtynkowe

Jesteś tu:

Systemy podtynkowe 

Perfekcyjnie wykończona i funkcjonalna łazienka to marzenie, które pomożemy Ci spełnić. Chcesz uzyskać nowoczesny efekt wykończenia wnętrza Twojej łazienki? Najlepszym do tego rozwiązaniem są stelaże podtynkowe, które pomogą ukryć podłączenia i system spłukiwania w praktycznej obudowie. 

Do dyspozycji klientów AKA są stelaże i zestawy podtynkowe od czołowych producentów ze świata. W naszej ofercie znajdziesz stelaże GEBERIT, CERSANIT, DURAVIT, GROHE, IDEAL STANDARD, KOŁO, LAUFEN, MASSI, RAVAK, ROCA, SANIT, TECE, WERIT/JOMO i wiele innych.

Ze względu na swoją funkcjonalność, stelaże podtynkowe są łatwe w utrzymaniu czystości i higieny, dzięki czemu sprawdzą się nie tylko w domowym zaciszu, ale też w miejscach użyteczności publicznej. 

Dla osób poszukujących kompletnych rozwiązań przygotowaliśmy różnorodną ofertę zestawów podtynkowych, które są sprzedawane razem z misą ustępową i deską kometową dostępną zarówno w wersji wolnoopadającej, jak i klasycznej. 

Nasz asortyment stanowią również akcesoria uzupełniające do zestawów podtynkowych, które usprawnią działanie całego systemu spłukującego. Znajdziesz wytrzymałe przyciski spłukujące oraz wiele modeli zestawów przyłączy.

Sprawdź aktualne cenniki i katalogi dostępnych producentów.

Producenci: