AKA Zamów Online B2B

Kontakt

Jesteś tu:

Formularz kontaktowy

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej ofert? Napisz do nas! Zostaw nam wiadomość, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 72h.

AKA SZCZERBICCY Spółka Komandytowo-Akcyjna
Oddział Główny - Wrocław

ul. Jerzmanowska 15
54-530 Wrocław
aka@aka.pl

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 7:00-16:00

Dział handlowy - Wyposażenie łazienek

Seweryn Murdza
695 405 415
seweryn.murdza@aka.pl

Tadeusz Głodowski
785 677 772
tadeusz.glodowski@aka.pl

Dział handlowy - Obsługa klientów hurtowych i instalatorów

Adam Stasiński
724 477 776
adam.stasinski@aka.pl

Paweł Gutowski
601 554 241
pawel.gutowski@aka.pl

Zbigniew Lachowicz
693 922 228
zbigniew.lachowicz@aka.pl

Dział inwestycyjny – doradztwo techniczne

Leszek Smajda
721 577 773
leszek.smajda@aka.pl

Jacek Michór
721 977 772
jacek.michor@aka.pl

Jolanta Adamska
782 799 990
jolanta.adamska@aka.pl

Honorata Budnik
887 024 304
honorata.budnik@aka.pl

Obsługa inwestycji

Stanisław Pupkiewicz
725 788 880
stanislaw.pupkiewicz@aka.pl

Maciej Szott
721 811 114
maciej.szott@aka.pl

Mariusz Kowalczyk
887 488 889
mariusz.kowalczyk@aka.pl

Dział zakupów - Managerowie produktów

Wyposażenie łazienek
Marcin Gmurczak
885 755 552
marcin.gmurczak@aka.pl

Systemy instalacyjne
Jacek Hajłasz
609 202 758
jacek.hajlasz@aka.pl

Technika grzewcza
Krzysztof Zogata
601 917 058
krzysztof.zogata@aka.pl

Odnawialne Źródła Energii

Sebastian Pilarczyk
781 877 775
sebastian.pilarczyk@aka.pl

Dyrektor Handlowy

Krzysztof Zogata
601 917 058
krzysztof.zogata@aka.pl

Administracja

Kierownik ds. administracyjnych
Wioleta Włodek
609 966 662
wioleta.wlodek@aka.pl

Specjalista ds. administracyjnych
Ewa Biela
885 677 775
ewa.biela@aka.pl

Marketing
Anna Mościcka
667 977 773
anna.moscicka@aka.pl

Specjalista ds. adm. - księgowych
Małgorzata Basiak
782 455 557
malgorzata.basiak@aka.pl

Księgowość

Główna Księgowa
Ewelina Kostyła-Tomaszek
724 944 448
ewelina.kostyla@aka.pl

Manager ds. finansowych
Dagmara Szczerbicka
721 999 999
dagmara.szczerbicka@aka.pl

Księgowa
Anna Nowacka
691 399 995
anna.nowacka@aka.pl

Specjalista ds. adm. - księgowych
Małgorzata Basiak
782 455 557
malgorzata.basiak@aka.pl

Magazyn

Kierownik przyjęć
Dawid Arent
785 977 773
dawid.arent@aka.pl

Kierownik wydań
Dariusz Szczepański
669 288 887
dariusz.szczepanski@aka.pl

Magazyn wydań
Grzegorz Podstawek
782 477 776
grzegorz.podstawek@aka.pl

Logistyka

Spedycja - paczki i palety
Paweł Borowiec
885 677 770
pawel.borowiec@aka.pl

Transport - Wrocław
Radosław Jeglicki
887 388 808
logistyka@aka.pl

Specjalista ds. WMS
Jakub Chudy
781 977 774
jakub.chudy@aka.pl

 

Reklamacje

Dariusz Szczepański
669 288 887
reklamacje@aka.pl

Dział Baz Towarowych

Platforma B2B
Marcin Gmurczak
885 755 552
marcin.gmurczak@aka.pl

E-commerce
Mateusz Zitaruk
887 355 558
mateusz.zitaruk@aka.pl

Kadry

Lidia Walasek
783 955 552
lidia.walasek@aka.pl

CEO

Krystian Szczerbicki
605 960 730
krystian.szczerbicki@aka.pl

Właściciele

Krzysztof Szczerbicki

Łukasz Szczerbicki
607 275 188
lukasz.szczerbicki@aka.pl

Krystian Szczerbicki
605 960 730
krystian.szczerbicki@aka.pl

AKA SZCZERBICCY Spółka Komandytowo-Akcyjna
Oddział Żagań

ul. Spółdzielcza 2
68-100 Żagań
785 799 992
zagan@aka.pl

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 7:00-16:00

Kierownik oddziału

Piotr Szwaja
601 557 675
piotr.szwaja@aka.pl

Dział Handlowy

Monika Kaliczak-Szwaja
607 777 081
monika.szwaja@aka.pl
Sławomir Banaszek
785 799 992
slawomir.banaszek@aka.pl
 

Przedstawiciel handlowy

Andrzej Kaczmarczyk
601 200 409
andrzej.kaczmarczyk@aka.pl

AKA SZCZERBICCY Spółka Komandytowo-Akcyjna
Oddział Nowa Sól

ul. Wrocławska 20
67-100 Nowa Sól
nowasol@aka.pl

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 7:00-16:00

Kierownik oddziału

Mariusz Weremiejczyk
693 922 225
mariusz.weremiejczyk@aka.pl

Dział Handlowy

Maciej Mikołajczak
607 966 657
maciej.mikolajczak@aka.pl
Przemysław Krawczyk
782 755 554
przemyslaw.krawczyk@aka.pl
 

 

AKA SZCZERBICCY Spółka Komandytowo-Akcyjna
Oddział Jelenia Góra

ul. Wincentego Pola 45
58-500 Jelenia Góra
jeleniagora@aka.pl

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 7:30-15:30

Kierownik oddziału

Paweł Leszczyński
785 788 885
pawel.leszczynski@aka.pl

Dział Handlowy

Jarosław Zyner
782 500 044
jaroslaw.zyner@aka.pl
Marek Zyner
723 455 552
marek.zyner@aka.pl

 

AKA SZCZERBICCY Spółka Komandytowo-Akcyjna
Oddział Lubin

ul. Rzeźnicza 4
59-300 Lubin
605 290 100
lubin@aka.pl

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 7:00-16:00

Kierownik oddziału

Robert Knop
605 290 100
robert.knop@aka.pl

Dział Handlowy

Aneta Kaczapska
725 933 332
aneta.kaczapska@aka.pl
Mariusz Rudawski
726 933 331
mariusz.rudawski@aka.pl
 

 

AKA SZCZERBICCY Spółka Komandytowo-Akcyjna
Oddział Wałbrzych

ul. Wysockiego 16E
58-300 Wałbrzych
693 977 771
walbrzych@aka.pl

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 7:00-16:00

Kierownik oddziału

Jacek Legat
693 977 771
jacek.legat@aka.pl

Dział handlowy

Grzegorz Bródka
726 955 557
grzegorz.brodka@aka.pl
Rafał Jarosławski
726 788 881
rafal.jaroslawski@aka.pl
Damian Szymanowski
785 577 774
damian.szymanowski@aka.pl

AKA SZCZERBICCY Spółka Komandytowo-Akcyjna
Oddział Zielona Góra

ul. Elektronowa 16
65-730 Zielona Góra
727 455 558
zielonagora@aka.pl

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 7:00-16:00

Kierownik oddziału

Joanna Olbert
727 455 558
joanna.olbert@aka.pl


Dział handlowy

Arkadiusz Młoduchowski
726 333 339
arkadiusz.mloduchowski@aka.pl
Ireneusz Bojanowski
726 855 559
ireneusz.bojanowski@aka.pl
Krzysztof Sroga
725 655 558
krzysztof.sroga@aka.pl

AKA SZCZERBICCY Spółka Komandytowo-Akcyjna
Oddział Dzierżoniów

ul. Brzegowa 25A
58-200 Dzierżoniów
661 788 881
dzierzoniow@aka.pl

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 7:00-16:00

Dział handlowy

Bogumiła Kiryło
661 788 881
bogumila.kirylo@aka.pl
Przemysław Szyszkowski
783 988 887
przemyslaw.szyszkowski@aka.pl
Renata Sieczka
663 788 882
renata.sieczka@aka.pl