AKA Zamów Online B2B

Kontakt

Jesteś tu:

Formularz kontaktowy

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej ofert? Napisz do nas! Zostaw nam wiadomość, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 72h.

AKA SZCZERBICCY Spółka Jawna
Oddział Główny - Wrocław

ul. Jerzmanowska 15
54-530 Wrocław
aka@aka.pl

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 7:00-16:00

Dział handlowy - Wyposażenie łazienek

Tadeusz Głodowski
785 677 772
tadeusz.glodowski@aka.pl
Seweryn Murdza
695 405 415
seweryn.murdza@aka.pl
Jolanta Adamska
782 799 990
jolanta.adamska@aka.pl

Dział handlowy - Obsługa klienta

Adam Stasiński
724 477 776
adam.stasinski@aka.pl
Paweł Gutowski
601 554 241
pawel.gutowski@aka.pl
Zbigniew Lachowicz
693 922 228
zbigniew.lachowicz@aka.pl

 

 
Obsługa klienta inwestycyjnego

Leszek Smajda
721 577 773
leszek.smajda@aka.pl
Jacek Michór 
721 977 772
jacek.michor@aka.pl
 

Obsługa inwestycji

Stanisław Pupkiewicz
725 788 880
stanislaw.pupkiewicz@aka.pl
Maciej Szott
721 811 114
maciej.szott@aka.pl
Mariusz Kowalczyk
887 488 889
mariusz.kowalczyk@aka.pl

Dział zakupów - Managerowie produktów 

Wyposażenie łazienek
Krystian Szczerbicki

605 960 730
krystian.szczerbicki@aka.pl
Systemy instalacyjne
Jacek Hajłasz
609 202 758
jacek.hajlasz@aka.pl
Technika grzewcza
Krzysztof Zogata

601 917 058
krzysztof.zogata@aka.pl

Odnawialne Źródła Energii

Sebastian Pilarczyk
781 877 775
sebastian.pilarczyk@aka.pl

 

Dyrektor Handlowy

Krzysztof Zogata
601 917 058
krzysztof.zogata@aka.pl

Przedstawiciel Handlowy

Wojciech Fujarczuk
669 677 770
wojciech.fujarczuk@aka.pl

Administracja

Wioleta Włodek
609 966 662
wioleta.wlodek@aka.pl
Ewa Biela
885 677 775
ewa.biela@aka.pl
 

Księgowość

Główna Księgowa
Ewelina Kostyła-Tomaszek
724 944 448
ewelina.kostyla@aka.pl
Księgowa
Anna Nowacka
691 399 995
anna.nowacka@aka.pl

Rozliczenia z kontrahentami 

Dagmara Szczerbicka
721 999 999
dagmara.szczerbicka@aka.pl

Magazyn

Kierownik przyjęć
Dawid Arent
785 977 773 
dawid.arent@aka.pl 
Kierownik wydań
Dariusz Szczepański
669 288 887
dariusz.szczepanski@aka.pl

Logistyka

Spedycja - paczki i palety
Paweł Borowiec

885 677 770
pawel.borowiec@aka.pl

Transport Wrocław

887 388 808

Reklamacje                           

Dariusz Szczepański
669 288 887
reklamacje@aka.pl

Platforma B2B

Marcin Gmurczak
885 755 552
marcin.gmurczak@aka.pl
Jakub Chudy
781 977 774
jakub.chudy@aka.pl
Mateusz Zitaruk
887 355 558
mateusz.zitaruk@aka.pl

Kadry                              

Lidia Walasek
783 955 552
lidia.walasek@aka.pl

Właściciele

Krzysztof Szczerbicki
609 202 766
szczerbicki@aka.pl
Łukasz Szczerbicki
607 275 188 
lukasz.szczerbicki@aka.pl
Krystian Szczerbicki
605 960 730
krystian.szczerbicki@aka.pl

 

AKA SZCZERBICCY Spółka Jawna
Oddział Żagań

ul. Spółdzielcza 2
68-100 Żagań
785 799 992
zagan@aka.pl

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 8:00-16:00

Kierownik oddziału

Piotr Szwaja
601 557 675
piotr.szwaja@aka.pl

Dział Handlowy

Monika Kaliczak-Szwaja
607 777 081
monika.szwaja@aka.pl
Mariusz Zbójniewicz
887 755 550
mariusz.zbojniewicz@aka.pl
 

Przedstawiciel handlowy

Andrzej Kaczmarczyk
601 200 409
andrzej.kaczmarczyk@aka.pl

AKA SZCZERBICCY Spółka Jawna
Oddział Nowa Sól

ul. Wrocławska 20
67-100 Nowa Sól
nowasol@aka.pl

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 7:00-16:00

Kierownik oddziału

Mariusz Weremiejczyk
693 922 225
mariusz.weremiejczyk@aka.pl

Dział Handlowy

Maciej Mikołajczak
607 966 657
maciej.mikolajczak@aka.pl
Przemysław Krawczyk
782 755 554
przemyslaw.krawczyk@aka.pl
 

 

AKA SZCZERBICCY Spółka Jawna
Oddział Jelenia Góra

ul. Wincentego Pola 45
58-500 Jelenia Góra
jeleniagora@aka.pl

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 7:30-15:30

Dział Handlowy

Jarosław Zyner
782 500 044
jaroslaw.zyner@aka.pl
Marek Zyner
723 455 552
marek.zyner@aka.pl
Paweł Leszczyński
785 788 885
pawel.leszczynski@aka.pl

 

AKA SZCZERBICCY Spółka Jawna
Oddział Lubin

ul. Rzeźnicza 4
59-300 Lubin
605 290 100
lubin@aka.pl

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 7:00-16:00

Kierownik oddziału

Robert Knop
605 290 100
robert.knop@aka.pl

Dział Handlowy

Aneta Kaczapska
725 933 332
aneta.kaczapska@aka.pl
Mariusz Rudawski
726 933 331
mariusz.rudawski@aka.pl
 

 

AKA SZCZERBICCY Spółka Jawna
Oddział Wałbrzych

ul. Wysockiego 16E
58-300 Wałbrzych
693 977 771
walbrzych@aka.pl

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 7:00-16:00

Kierownik oddziału

Jacek Legat
693 977 771
jacek.legat@aka.pl

Dział handlowy

Grzegorz Bródka
726 955 557
grzegorz.brodka@aka.pl
Rafał Jarosławski
726 788 881
rafal.jaroslawski@aka.pl
Damian Szymanowski
785 577 774
damian.szymanowski@aka.pl

AKA SZCZERBICCY Spółka Jawna
Oddział Zielona Góra

ul. Elektronowa 16
65-730 Zielona Góra
727 455 558
zielonagora@aka.pl

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 7:00-16:00

Kierownik oddziału

Joanna Olbert
727 455 558
joanna.olbert@aka.pl


Dział handlowy

Arkadiusz Młoduchowski
726 333 339
arkadiusz.mloduchowski@aka.pl
Ireneusz Bojanowski
726 855 559
ireneusz.bojanowski@aka.pl
Krzysztof Sroga
725 655 558
krzysztof.sroga@aka.pl

AKA SZCZERBICCY Spółka Jawna
Oddział Dzierżoniów

ul. Brzegowa 25A
58-200 Dzierżoniów
661 788 881
dzierzoniow@aka.pl

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 7:00-16:00

Dział handlowy

Bogumiła Kiryło
661 788 881
bogumila.kirylo@aka.pl
Elżbieta Sobota
663 788 882
elzbieta.sobota@aka.pl
Urszula Griner
783 988 887
urszula.griner@aka.pl

Magazyn

Adam Chanas Janusz Sobota